Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Новото Baleno aларма « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
dda
МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2018 1:33 pm    Заглавие: Новото Baleno aларма Отговорете с цитат

Здравейте, Притежавам Suzuki Baleno 1.2 GLX ръчни скорости от около 1 месец. При продажбата от Миркат към цената заплатих и аларма 370лв. След като разгледах менютата на информационният дисплей установих че, липсват меню Antitheft, Set Sensors, които са за настройка на алармата. Също проверих и дали сработва алармената система като оставих отворен прозорец в същото време ключа беше много надалеч от автомобила. Без никакъв проблем си отключих вратата през прозореца и ….. изобщо алармата не реагира нито със звуков, нито със светлинен сигнал.

Може ли някой да ми каже при него същото ли е или продавача ми е продал аларма без тя да съществува?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alxx
МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2018 6:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Хехе, миркат...връщай се да им палиш чергата!
muko
МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2018 8:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Моето Балено няма поставена от Миркат аларма, защото застрахователя не я изискваше. Но предишният ми Суифт /купен 2013/ имаше. Тези аларми не са фабрични и ги няма в менютата като фабричните. Иначе не знам твоята има ли обемен датчик за да засича движение вътре. Но отваряне на врата трябва със сигурност да я активира.
Върнете се в началото
dda
МнениеПуснато на: Чет Ное 01, 2018 8:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Огледах от вътре, но не виждам да има обемен датчик. И аз така мисля че, ако има не е фабрична. Явно ще трябва да се обадя на дилъра да го разпитам.
Върнете се в началото
angeltt
МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2018 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Здравей,

Много странно. Моето балено е същият модел само че автомат и също като теб заплатих алармената система, но при мен си сработва, даже вчера сам си я задействах без да искам, като отворих вратата
Върнете се в началото
dda
МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2018 2:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей, Днес се обадих на Миркат и след разговор и обяснението от мен се оказва че най-вероятно са пропуснали да монтират алармата. Имаме уговорка в удобно за мен време да им закарам автомобила да монтират алармата.
Върнете се в началото
Alxx
МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2018 10:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Не бе, не са за съд. За обикновен бой са си. Да не коментирам, че алармата, която монтират за тая сума струва 20 евро в Алиекспрес. Ех, хубаво беше през деветдесетте - такива селски номера се лекуваха лесно и бързо, с гарантиран ефект.
dda
МнениеПуснато на: Вто Ное 13, 2018 5:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес намерих свободно време и в уговореният час бях в Миркат. Получих заместващ автомобил докато се монтираше алармата. След няколко часа всичко беше готово. Благодаря за коректното им отношение - пропуска беше поправен.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | Personal Injuries Legal Team | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti