Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Вътрешно ляво каре « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
DJPlamen
МнениеПуснато на: Чет Апр 11, 2019 2:33 pm    Заглавие: Вътрешно ляво каре Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: Варна

Здравейте, имам проблем с намирането на информация относно вътрешно ляво каре на Лиана, 4х4, 1.6 бензин, 78 кВт, 2006 г. По VIN в EPC5 ми излиза парт-номер 44117-54G00, който май вече не се произвежда и май няма заместители. В нета (чужди и български сайтове) излиза най-вече 44117-54G20, за който има заместители (например Febest, 0711-LNLH и руско-китайските ASVA SZIL-IN), които макар и трудно, мога да си доставя на прилична цена. За капак, половината търговци по VIN казват "пасва", половината "няма да пасне".
Рових доста, но не мога да му намеря параметрите на оригиналния (трите числа с броя зъби). Майсторът не иска да го свали и да преброим зъбите, защото после може да не може да го сложи и колата остава на трупчета, докато не намеря нов.
Моля, ако някой има пред себе си или достоверна информация, или самата част, да ме светне за параметрите й, за да знам какво да си поръчам. Просто ми трябва инфо от първа ръка, от човек, който го вижда пред себе си, или го е сменял, или го е поръчвал и е пасвало.
Много благодаря на отзовалите се!
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | SleepMatters | CuppaBean | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti