Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 SUZUKI IGNIS 3 GL+ 1.2i ALLGRIP AUTO 2017 « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
noby_007
МнениеПуснато на: Пон Фев 12, 2018 7:31 pm    Заглавие: SUZUKI IGNIS 3 GL+ 1.2i ALLGRIP AUTO 2017 Отговорете с цитат

Местожителство: Смолян

Здравейте колеги. Наскоро семейството се оборудва с SUZUKI IGNIS 3 GL+ 1.2i ALLGRIP AUTO 2017. Имах и предишна регистрация във форума, но нещо не ме допускаше с нея, та си направих нова (дано не е проблем). И преди съм писал в този раздел за бившият ми вече IGNIS, с който се разделихме. Тук намерих полезни съвети и информация за стария ми IGNIS, които ми бяха полезни много. Но както казах стария остаря и беше време за нов. Сега да се похваля с придобивката и нека някой друг ако има такава кола, или смята да си купува, да пише в темата. Ще се радвам да помогна, разбира се и да ми помогнат, ако имам нужда. Колата я караме вепе попти 2 месеца и съм изключително впечатлен. Така че темата е отворена за всеки.
Ina
МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2019 5:09 pm    Заглавие: Re: SUZUKI IGNIS 3 GL+ 1.2i ALLGRIP AUTO 2017 Отговорете с цитат

[quote="noby_007"]Здравейте колеги. Наскоро семейството се оборудва с SUZUKI IGNIS 3 GL+ 1.2i ALLGRIP AUTO 2017. Имах и предишна регистрация във форума, но нещо не ме допускаше с нея, та си направих нова (дано не е проблем). И преди съм писал в този раздел за бившият ми вече IGNIS, с който се разделихме. Тук намерих полезни съвети и информация за стария ми IGNIS, които ми бяха полезни много. Но както казах стария остаря и беше време за нов. Сега да се похваля с придобивката и нека някой друг ако има такава кола, или смята да си купува, да пише в темата. Ще се радвам да помогна, разбира се и да ми помогнат, ако имам нужда. Колата я караме вепе попти 2 месеца и съм изключително впечатлен. Така че темата е отворена за всеки.[/quote]

Здравейте,

Обмислям закупуване на SUZUKI IGNIS 1.2 DUALJET 2WD GL+ 2018.
Бихте ли споделили като цяло дали сте доволни от колата?
Има ли някакви сериозни проблеми?
Консумативи като масло и филтри на каква стойност излиза годишно?
Като цяло всякаква информация би ми била полезна/

Благодаря, предварително
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoy@n
МнениеПуснато на: Съб Яну 12, 2019 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: понякога в Смолян

Здравей,

Автомобила се дъжи доста прилично. Аз съм с него от август 2018 и за сега нямам оплаквания. Според дилърите смяната на масла и филтри при годишно обслужване е около 250 лева. Все още не съм сменял и не мога да потвърдя.Ако те интересува нещо конкретно ще се радвам да помогна.
smile015
cvetomill
МнениеПуснато на: Вто Май 07, 2019 10:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет, и в моете семейство се каним да купим нов Ignis. Общо взето се спряхме на GLX оборудването - осоновно заради управлението на климатроника(врътките са ми много old school) и LED фаровете, и все пак като е нова кола да има всички екстри Smile
Колебаем се обаче много дали е само с предно или 4x4. Може ли някой с опит да сподели дали 4x4 си заслужава за помощ зимата и може би повече за fun Smile
Върнете се в началото
iveshko
МнениеПуснато на: Сря Май 08, 2019 5:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Местожителство: София

Въпроса е защо изобщо ги правят само с предно?Smile
Разбира се че с двойно предаване е просто задължително...
KDK
МнениеПуснато на: Сря Май 08, 2019 9:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Нещо не ми се връзва, като покараш 4х4, защо ще се връщаш на 4х2? Question Rolling Eyes Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
cvetomill
МнениеПуснато на: Сря Май 08, 2019 8:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

То най-големия проблем е, че GLX 4x4 няма при дилърите и най-рано може да дойде септември някъде...
Върнете се в началото
Boyanov
МнениеПуснато на: Пон Юни 17, 2019 1:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: Пловдив

И аз май ще ставам собственик на нов IGNIS. Както и да гледам много добър вариант е за всеки, който живее в центъра на голям град (със съответните проблеми с паркирането). Само че се спрях на GL+ 2WD. Карам предимно в града и не виждам смисъл от 4х4. По-скоро се замислям ръчна или автоматична скоростна кутия да е.
Върнете се в началото
stoy@n
МнениеПуснато на: Чет Юни 20, 2019 1:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: понякога в Смолян

Автоматика се предлага само версия 2WD. Скоростната кутия е роботизирана и е по-малко динамична в сравнение с хидравличната AT. За сметка на това има ръчен режим, който работи перфектно. Използвам го при изпреварване и спускане по големи наклони.
smile015
ducati748
МнениеПуснато на: Пет Юни 28, 2019 10:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, аз също искам да закупя нов Игнис, няма да е 4х4 просто ми трябва малка кола с по-голям клиренс.

Има ли вече отзиви за нея, как е двигателя, ходова част ?

Изобщо дали е като предишните версии типично Сузуки здрава и надеждна.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | SleepMatters | CuppaBean | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti