Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Спортистът - Ignis Sport! « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Bavarcho
МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2012 5:38 pm    Заглавие: Спортистът - Ignis Sport! Отговорете с цитат

Има ли фенове на този расов бегач в България? Едно зверче на четири колела, създаден заради участието на Сузуки в JWRC (Junior World Rally Championship), едно зверче със спортна кръв - SUZUKI Ignis SPORT 1.5VVT 115hp./140NM с тегло от само 932кг. и ускорение от 0 до 100 колкото на много по-мощни автомобили 8.9 секунди!!! smile017 smile017 smile017
Едно Сузуки което не трябва да бъде забравено Exclamation

Кликни за голям размер Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DoBa7a
МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2012 6:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Местожителство: Горна Оряховица/Варна

Много хубава кола! Ускорението не е особено впечатляващо, но то далеч не и е приоритет. С голям кеф бих я покарал! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bavarcho
МнениеПуснато на: Чет Сеп 06, 2012 11:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е! Ускорението не е всичко!
Вероятно съм един от шепата българи качвали се и карали такава машина Very Happy Не съм очаквал такова добро поведение, отличен баланс и връзка с пътя. Мотора е плавен, във високите обороти нервен Laughing
За ускорението не е впечатляващо на фона на сегашните "бегачки", но на фона на някои подобни автомобилчета - Renault Clio 2 1.6 109к.с. 0-100 - 9.6сек., Opel Corsa B 109к.с. 0-100 - 9.5сек., Peugeot 106 118к.с. 0-100 - 8.7сек. (20 килограма по-тежко) Very Happy
За БГ смятам е много подходящо за тайм атак, затворен маршерут предвит местата на които се кара (картинг писти предимно, бавни и технични) с малкото си тегло и пъргавия двигател (влиза в най-малкия клас) Very Happy

А за ежедневна кола е обурудван фабрично с ел.стъкла. ел.огледала, рекаро седалки, интериора е с апликации наподобяващи карбон, почти всички са с климатик (макар и опция), фабрично с 15" лети джанти (в бял цвят фабрично) Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
M.Stanev
МнениеПуснато на: Сря Юли 31, 2019 3:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: BG

В момента приключих стягането на едно такова Сузуки. Много приятна количка. Изненадан съм от поведението на автомобилчето. В момента съм го пребоядисал отново жълто и се чудя как да възстановя лепенките. Покупката на автомобила стана много случайно. Търсех си евтин автомобил за нашите пътища. Бях в германия и понеже обичам жълтия цвят едно такова сузуки ми се мерна в една автокъща. Колата беше в много неугледно състояние и се пазарих като циганин за нея Laughing След това разбрах какво съм си взел Very Happy
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Dore Aesthetics Singapore | Immigration Solutions Singapore | SleepMatters | CuppaBean | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti