Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 36, 37, 38
 Suzuki SX 4 S-cross-впечатления и наблюдения. « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Nocturne
МнениеПуснато на: Чет Май 21, 2020 2:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Да, от известно време е качен на сайта този хибрид.
Общо взето няма кой знае каква разлика. По-скоро маркетингов ход, идеята е цялата гама на Сузуки, всеки модел да има хибридна версия.

Гледам че въртящия момент е 235 на хибрида, при нас е 220, но при нас е от по-ниски обороти. 1 л./100 разлика в разхода нищо не е. Ускорение 0-100 еднакво. Максимална скорост, хибрида: 190, при нас: 200.

И гледам че LED фаровете вече са серийни, има ги в GL още.
iveshko
МнениеПуснато на: Чет Май 21, 2020 4:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Местожителство: София

Така е да,ама нямат автоматик,то нарочно е така,щото ако имаха,цената щеше да е с 4-5 хиляди по-висока,и така колата става почти непродаваема..нещо като предишния GLX R....колко продажби имат от него?......няколко бройки са в БГ само....ако тъпите им маркетолози едно време бяха вкарали AT в ниво GLX,щеше да е най-продаваната кола изобщо...освен ако хибрида не се разбира точно с тази АТ,но не съм запознат много с материята,и затова не искам да го коментирам....
Alxx
МнениеПуснато на: Чет Май 21, 2020 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Цитат:
Влизам в сайта на Равенол и си търся Сузукито, излиза K14C двигател и ми излизат 15 масла, кажи ми това нормално ли е сега. Трябва човек да се блъска да им чете спецификациите, за да разбере кое е най-добро за неговата кола.
Ти май си ми далеч, иначе като мине гаранцията бих дошъл за смяна на масло. Евентуално мога само да го купувам после от теб.

Аз, съм чел вместо теб, това работя Smile
Между другото, едно време от Шел и моите отзиви бяха негативни, докато не намерих някои факти, като например повечето са франчайз(както и останалите вериги), но има и Шел-ски Шел, ако мога да се изразя така. Този под Бояна и този в Разсадника, например. Закарах си Субару-то на гтп в някакъв наплашен пункт(глобяван за издънки) и ми гледаха колата под лупа, вкл. вредните емисии. Ами, бяха 10% под исканото според стандарта на колата ниво. Моторът е с козметична ревизия само и е с мити горивни камери, но си е на 225к км, както и да го гледаш. Smile
acdcpk
МнениеПуснато на: Пет Май 22, 2020 6:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Преди години карах едно "Чинкуеченто" и му сипвах само Шел 100.Момчето на бензиностанцията ме беше запомнило и след някой и друг месец започна да ме предупреждава:"Не сипвай днес,че нещо объркахме пропорциите при мешането"? Embarassed Question Може и да се е натягал,обаче след като заредих на Шел-а на пл."Ручей",след 5мин.колата изгасна и после вадиха медузи от горивната система.Та от тогава с Шел приключих.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
KDK
МнениеПуснато на: Пет Май 22, 2020 8:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Nocturne написа:
в google ми излизат няколко Амарант сервиза, с кой става въпрос? На кой застраховател са доверен сервиз те?

Този който е зад The Mall, и честно казано справили са се перфектно неразличима от нова!!! Exclamation Колата е застрахована в Армеец и до сега 3 пъти съм ползвал Амарант и съм много доволен(един път стъкло и 2пъти предна броня, единия път сега и преди 2год. ударих един метален тас на магистралата. Тогава имаше големи щети и под бронята). Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Alxx
МнениеПуснато на: Пет Май 22, 2020 9:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

acdcpk написа:
Преди години карах едно "Чинкуеченто" и му сипвах само Шел 100.Момчето на бензиностанцията ме беше запомнило и след някой и друг месец започна да ме предупреждава:"Не сипвай днес,че нещо объркахме пропорциите при мешането"? Embarassed Question Може и да се е натягал,обаче след като заредих на Шел-а на пл."Ручей",след 5мин.колата изгасна и после вадиха медузи от горивната система.Та от тогава с Шел приключих.

Аз ги слушам. Когато станеш симпатичен на някой служител, той ще ти е ангел хранител за такива случаи. Омешали са бензин и нафта, медузите са бактериални натрупвания, типични за дизела. На омв това е редовна случка. Нямаме си държава и разчитаме на такива.
mironski
МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2020 9:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Полски Тръмбеш

iveshko написа:

Моята,от 2 месеца стои в един подземен гараж заради пандемията,още си е с зимните гуми

Зимата наближава, не бързай - smile001
Alxx
МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2020 5:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Календар 2020:
Януари
Февруари
Карантина
Декември
Laughing Laughing Laughing
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 Страница 38 от 38

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Immigration Solutions Singapore | SleepMatters | CuppaBean | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti