Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2
 Покупка на Джимни. « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
acdcpk
МнениеПуснато на: Пон Окт 30, 2023 8:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

В събота ходих до Железница(след Благоевград).По магистралата се представи чудесно-120 на 5-та включително и по баирите.После по едни каманяци около Струма.Абе чудесно автомобилче.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
acdcpk
МнениеПуснато на: Пон Дек 11, 2023 7:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Нови зимни гуми,гражданска,пълен резервоар.Чакам петък и тръгвам за яз.Батак.
Върнете се в началото
sub_eleven
МнениеПуснато на: Пон Яну 22, 2024 8:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

acdcpk написа:
В събота ходих до Железница(след Благоевград).По магистралата се представи чудесно-120 на 5-та включително и по баирите.После по едни каманяци около Струма.Абе чудесно автомобилче.

Как ги карате тези джимнита със 120??? Може би с тапи за уши. Аз над 80 рядко вдигам. Това ѝ е нормалната скорост за мен. Повече от това е извращение.

Впрочем за път извън града я ползвам само зимата, когато така или иначе над 80 не е за каране. Но не е особено стабилна на снегове, ледове, коловози. Всеки 2.5т джип е по-комфортен и безгрижен при тези условия.
Върнете се в началото
acdcpk
МнениеПуснато на: Пон Май 13, 2024 6:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Вчера се убедих,че джипката е супер.Бяхме за риба по Трънско.На тръгване сбърках пътя и се шибнах в една голяма дупка пълна с вода и доста изкопани коловози.Вода над праговете и кал.Забоксува,минах на 4Н,леко отлепи но пак почна да боксува.Минах на 4L и това почна да копае като багерче.Издрапа като прасе из локвата,бе!Колегите бяха с Тойота Ландкруйзър,обаче не посмяхя да минат след мен.Върнаха се обратно.Сега трябва да го мия,че има кал и по тавана. Embarassed Embarassed Twisted Evil
Върнете се в началото
acdcpk
МнениеПуснато на: Пон Юни 17, 2024 7:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

700 км. за три дни.Магистрала,междуградско,офроуд-10/100.По магистралата спокойно със 130-140.Сега,появи се едно съмнение в мен,а то е че не ми работят раздатките.На брега на язовира се забихме в един пясък и колата забоксува.Караше я мой приятел,та аз гледах.Превключи всички раздатки-боксуваха единствено и само задните гуми.Отделно после се загледах-при превключване на бутоните няма никаква индикация на таблото.При палене се вижда 4L.което после изчезва и няма индикация на коя раздатка си.Въпреки натискане на бутоните,4L си остана непроменено.Та изглежда ми предстои сервиз. Evil or Very Mad
Върнете се в началото
tabu_bg
МнениеПуснато на: Пон Юни 17, 2024 8:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Раздатъчната кутия е една. Ако не е включила предният мост вариантите са, или моторчето в раздатката, или хъбове по предният мост/вакуум за хъбовете. Не са 1000 варианта, всеки що годе запознат с джипове майстор ще се оправи.
Върнете се в началото
acdcpk
МнениеПуснато на: Пон Юни 17, 2024 8:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Мерси за бързия отговор.Дано да е само това,да не е нещо по-голямо. Embarassed
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница Предишна  1, 2 Страница 2 от 2

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Веган Рецепти | Счетоводни услуги Чакърски и Синове | The Guitar Junky | Immigration Solutions Singapore | SleepMatters | CuppaBean | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti